Services

Audyt kosztów energii elektrycznej i paliwa gazowego

Zastanawiasz się czy możesz obniżyć koszty zakupu energii/gazu w Twojej firmie? Chcesz dowiedzieć się czy infrastruktura energetyczna/gazowa Twojego przedsiębiorstwa jest odpowiednia do Twoich potrzeb?

Dowiedz się więcej

Sprzedaż energii i gazu

Oszczędzaj i redukuj koszty swojej firmy. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej oraz paliwa gazowego nie jest skomplikowanym procesem. Wszelkie formalności załatwimy za Ciebie.

Dowiedz się więcej

Fotowoltaika

Fotowoltaika to najprostsza forma wytwarzania energii elektrycznej polegająca na zjawisku konwersji promieniowania słonecznego w prąd elektryczny (stały) za pomocą paneli fotowoltaicznych.

Dowiedz się więcej

Instalacje LNG, CNG

W obliczu restrykcyjnych norm czystości spalin oraz w związku z poszukiwaniem przez firmy transportowe rozwiązań w zakresie optymalizacji kosztów LNG zyskuje na znaczeniu jako czyste, wydajne paliwo w transporcie.

Dowiedz się więcej

Kogeneracja

Kogeneracja jest procesem, w którym ciepło oraz energia elektryczna wytwarzane są jednocześnie z tego samego paliwa (gazu ziemnego), co umożliwia znacznie efektywniejsze wykorzystanie energii pierwotnej, co wpływa na obniżenie kosztów

Dowiedz się więcej

Usługa DSR (Demand Side Response)

Radykalne zmiany w polityce klimatycznej Unii Europejskiej mają bezpośredni wpływ na polskie firmy wymuszając na nich modernizację lub wymianę infrastruktury energetycznej przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej